Shikoni serialet tuaja te preferuara ne Netflix me internet ne shtepi nga Bleta.net

internet ne shtepi netflix tv
Admin

Perdorni fuqine e internetit me fiber optike per te pare serialet tuaja te preferuara ne Netflix . Internet ne shtepi me i shpejte se kurre me pare.

Nese deshironi shpejtesi dhe besueshmeri me internetin tuaj ne shtepi, atehere zgjedhja e fibres optike do te ishte nje zgjedhje mjaft e mire.

Sherbimi internet ne shtepi ofrohet duke u bazuar ne topologjine FTTH dhe teknologjine PON.

Internet Fibër